(093) 660-02-02 (067) 518-08-01
(093) 660-02-02 (093) 660-02-02
(095) 329-99-00 (095) 329-99-00
Графік роботи Call-центру
Пн.-Пт. 08.00-18.00
Сб.-Нд. 10.00-17.00
Увага! У зв'язку з нестабільністю курсу валют ціни уточнюйте.
  УкраинскийRussian

Бітумна черепиця

Застосування бітумної черепиці
 
Такий вид виробу відноситься до «м'якої» покрівлі. Бітумна черепиця являє собою матеріал, в основі якого використовується стіклохолст, бітум і кам'яна посипка. Використовується, як правило, для втілення креативних дизайнерських задумок. Завдяки своїй м'якості і гнучкості - ідеально набуває будь-яку форму будови.
 
До експлуатаційних характеристик можна віднести:
  •  Форма і колір. Завдяки своїй «м'якості» такий покрівельний матеріал реалізується в різноманітній формі. А кількість кольорів дозволяє вибрати найбільш відповідний за смаком і стилем;
  •  Ізоляційні властивості. Полягають в надійному захисті від вологи;
  •  Вага і розмір. Габарити і вага - не великі, це забезпечує і комфортну доставку, і транспортування, і монтаж;
  •  Відсутність відходів. При укладанні бітумної черепиці практично не залишається «непотрібних» залишків;
  •  Шумоізоляція. Вітер, дощ і град абсолютно не відчувається, оскільки матеріал володіє «безшумністю»;
  •  Довговічність. Завдяки сучасним технологіям, цей покрівельний матеріал є міцним і стійким до зовнішніх впливів.
Вартість бітумної черепиці
 
Ціни на бітумну черепицю відносно невисокі. Однак, для її укладання необхідно купити допоміжні матеріали (мастику, цвяхи та інше). На вартість ще впливає, який вид бітуму був використаний. Він буває звичайним, поліпшеним і модифікованим. Останній вважається більш якісним і має високу міцність і зносостійкість. Відповідно, і ціна на покрівлю з використанням модифікованого бітуму буде вище.
Ці покрівельні вироби можна придбати в формі листів з імітацією дерев'яної черепиці або фігурними малюнками. Таким чином, дах буде естетично привабливою.
Монтаж даху цим матеріалом не вимагає спеціального устаткування і досвіду - він простий. Листи фіксуються внапуск за допомогою цвяхів або мастики.
 
Де купити бітумну черепицю
 
Якщо Ви вибрали в якості покрівлі бітумну черепицю, слід купувати товар тільки в перевірених місцях, оскільки від цього може залежати багато чого - і ціна, і міцність, і довговічність.
Якщо Ви хочете дізнатися ціну на бітумну черепицю в таких містах, як Умань, Гайсин, Гайворон, Тальне, Бершадь, Кіровоград, Монастирище, Жашків, Новоархангельськ - звертайтеся до наших менеджерів. У нас Ви знайдете великий вибір і гарантію оригінальності продукту.
Наші офіси: Умань, Гайсин, Гайворон, Тальне, Бершадь, Кіровоград(Кропивницький), Монастирище, Жашків, Новоархангельськ