(093) 660-02-02 (067) 518-08-01
(093) 660-02-02 (093) 660-02-02
(095) 329-99-00 (095) 329-99-00
Графік роботи Call-центру
Пн.-Пт. 08.00-18.00
Сб.-Нд. 10.00-17.00
Увага! У зв'язку з нестабільністю курсу валют ціни уточнюйте.
  УкраинскийRussian

Металевий сайдинг

155.00 грн.
Наявність: На складі
Металлосайдинг «Стальбрус» від Українського виробника Сталекс має ряд переваг:   - Натуральний вигляд дерев'яних колод досягається за рахунок точності налаштувань і максимально точного профілювання; - Ребро жорсткості у середній частині металлосайдинга не тільки збільшує міцність..
Ширина повна 365мм :: Ширина корисна 344 мм 
202.00 грн.
Наявність: На складі
«Стальпанель» - елегантне рішення для оформлення фасаду від Українського виробника «Сталекс»    Застосовується для облицювання фасадів будівель (в тому числі і вентильованих фасадних систем), стель, внутрішніх і зовнішніх поверхонь стін.    Перевагами «Стальпанелі» є: ..
220.00 грн.
Наявність: На складі
«Стальпанель» - елегантне рішення для оформлення фасаду від Українського виробника «Сталекс»    Застосовується для облицювання фасадів будівель (в тому числі і вентильованих фасадних систем), стель, внутрішніх і зовнішніх поверхонь стін.      Перевагами «Сталь..
206.00 грн.
Наявність: На складі
«Стальпанель» - елегантне рішення для оформлення фасаду від Українського виробника «Сталекс»    Застосовується для облицювання фасадів будівель (в тому числі і вентильованих фасадних систем), стель, внутрішніх і зовнішніх поверхонь стін.      Перевагами «Сталь..
Металевий сайдинг - універсальне покриття
 
Металевий сайдинг відноситься до матеріалу для покриття не тільки парканів і фасадів, а й для облицювання абсолютно будь-яких приміщень (великих торгових центрів, фітнес-клубів та ін.). З його допомогою можна надати красивий вид будь-якого будинку. Виглядає в формі сталевих панелей, з різними полімерними покриттями. Для монтажу використовуються дерев'яні або металеві конструкції, поверх яких кріпляться листи металлосайдинга. Їх можна укладати не тільки внахлест, але і за допомогою сполучних кріплень.
 
Такий облицювальний матеріал витримує мороз від -50 і спеку до +80, не горить, має тривалий термін служби. Властивості компонентів металлосайдинга забезпечують стійкість до корозійних процесів, вигорання і іншим впливам навколишнього середовища.
 
Цей матеріал дуже міцний і його складно пошкодити. При монтажі можна утеплити будинок, встановивши теплоізоляційні вироби між каркасом металлосайдингом і самим матеріалом.
 
Замовити металевий сайдинг можна наступних видів:
  • Вініловий. Не горить, не гниє, коштує недорого. Може монтуватися вертикально і горизонтально;
  • Цокольний. Призначений для обробки цокольних елементів.

Переваги металевого сайдингу

До незаперечних плюсів даного матеріалу слід віднести;
  • Властивості витримувати будь-які перепади температур;
  • Екологічну чистоту;
  • Стійкість до пожеж;
  • Широкий асортимент кольорів і малюнків.
  • Просте і безпечне укладання.
  • Довгий термін служби.
  • Доступну ціну.
Купити металевий сайдинг
 
Замовити металевий сайдинг можна для обробки новобудов або, навпаки, старих будівель. Його використовують в приміщеннях з високими вимогами  пожежної безпеки. Можуть також застосовувати всередині споруд.
 
Ціни на металлосайдинг відповідають технічним властивостям. Цей матеріал універсальний і довговічний. При цьому різноманітність кольрових і структурних рішень дозволить красиво оформити зовнішній вигляд конструкції. На вартість металевого сайдингу впливає бренд виробника, форма і колір, ширина сталі, наявність кріплень, а також вид полімерного покриття.
 
Для того, щоб дізнатися, яка ціна металевого сайдингу в таких містах, як Умань, Гайсин, Гайворон, Тальне, Бершадь, Кіровоград, Монастирище, Жашків, Новоархангельськ - необхідно зателефонувати в наш магазин. Отримавши консультації і рекомендації, Ви зможете вибрати якісний продукт.

 

Наші офіси: Умань, Гайсин, Гайворон, Тальне, Бершадь, Кіровоград(Кропивницький), Монастирище, Жашків, Новоархангельськ