(093) 660-02-02 (067) 518-08-01
(093) 660-02-02 (093) 660-02-02
(095) 329-99-00 (095) 329-99-00
Графік роботи Call-центру
Пн.-Пт. 08.00-18.00
Сб.-Нд. 10.00-17.00
Увага! У зв'язку з нестабільністю курсу валют ціни уточнюйте.
  УкраинскийRussian

Фасадні панелі

   
 Фасадні панелі (цокольний сайдинг) Döcke-R

Фасадні панелі Döcke-R - відносно недавно на ринку України, але давно набрали популярність в європейських країнах, а особливо в Німеччині, де вони і були розроблені. Це високоякісний продукт, міцний, красивий, довговічний, він перетворить Ваш будинок, зробить його архітектурний вигляд престижним і вражаючим. Термін гарантії фасадних панелей Döcke - 50 років! Саме стільки і навіть більше Вам і Вашій родині не доведеться замислюватися про усунення проблем. Фасад будинку буде захищений від впливів поганих погодніх умов і залишиться все таким же гарним і ошатним.

Полімерні фасадні панелі, звані ще як цокольний сайдинг Döcke-R, виробляються за технологією тривимірного сканування натуральних порід каменю, скелі, пісковика, цегли. Також, кожна з колекцій фасадних панелей - Fels (Фелс), Berg (Берг), Burg (Бург), Stein (Стейн) і Edel (Едель) - має до 25 різних кольорів і відтінків, завдяки чому у покупця є величезний вибір для створення неповторного екстер'єру свого будинку. Цокольний сайдинг Döcke відрізняється тим, що легко і просто можна поєднувати різні кольори і колекції, надаючи будівлі ще більш оригінальний зовнішній вигляд.

  Фасадні панелі Döcke-R Fels (Döcke Скала)                                                                                                                                          

Облицювання натуральним каменем - одна з наймодніших видів обробки фасадів. Колекція Fels точно імітує скельний тесаний камінь грубої обробки. На вибір існує шість різних кольорів фасадних панелей Döcke-R Fels, які поєднуються між собою і іншими матеріалами. Підберіть свої кольори і здивуєте оточуючих новим престижним видом Вашого будинку!


                                                                                                              

Фасадні панелі Döcke-R Berg (Döcke Цегла)

Колекція Фасадних панелей Berg - класична цегляна кладка, створена для оригінального сучасного фасаду. П'ять варіантів кольорів дозволять самий звичайний будинок перетворити на справжній котедж. Поєднанням відтінків для кутів, фронтонів, ганку Ви зробите будинок неповторним. Комбінація фасадних панелей під цеглу зробить фасад будь-якої будівлі сучасним і практичним за короткий час і прийнятну ціну.

Фасадні панелі Döcke-R Stein (Döcke Пісковик)

Один з найбільш затребуваних оздоблювальних матеріалів - камінь піщаник. Характеристики ПВХ панелей цієї колекції можна порівняти з природним піщаником, наприклад: стійкість до морозів і впливу вологи, так само як і стійкість до механічних пошкоджень. Вибираючи Фасадні панелі Döcke-R Stein, Ви отримуєте стильний і сучасний будинок!

Фасадні панелі Döcke-R Burg (Döcke Камінь)

При розробці цієї колекції, дизайнерів Döcke надихали історичні німецькі замки, вікова міцність їх стін, неприступність і величність - основа створення міцних, по-європейськи стильних, практичних фасадних панелей Burg.

Фасадні панелі Döcke-R Edel (Döcke Едель)

            Домовласники, яким потрібен якісний матеріал для оздоблення фасаду будинку, гаража або прибудови за доступною ціною, зупиняться на колекції Döcke-R Edel. П'ять красивих кольорів сподобаються любителям природних відтінків і будуть гармоніювати з будь-якими іншими натуральними і штучними матеріалами.

Переваги фасадних панелей Docke-R:

  • Висока якість продукції Döcke;
  • Сучасний дизайн гарантує престижний вигляд будинку;
  • Стійкий до будь-яких погодних умов;
  • Сертифікати по пожежній безпеції;
  • Широка гамма колекцій і відтінків фасадних панелей;
  • Сполучуваність з будь-якими іншими видами оздоблювальних матеріалів.
Фасадные панели используются как для цоколя здания, так и для всего фасада (пристроенных труб, башен, кровельных фонарей, надстраиваемых этажей), при строительстве заборов и ограждений садовых и других участков. Современные технологии разработанные в Döcke, принесли в Украину совершенно новый взгляд на отделку фасадными панелями. Природный камень или кирпич с их сложностью в строительстве, дороговизной, весом и необходимостью обслуживания спустя время, отходят на второй план уступая место легким и практичным фасадным материалам. Уверенно пользуйтесь современными материалами и будьте спокойны за ваш дом более 50 лет!
 

 

Наші офіси: Умань, Гайсин, Гайворон, Тальне, Бершадь, Кіровоград(Кропивницький), Монастирище, Жашків, Новоархангельськ