(093) 660-02-02 (067) 518-08-01
(093) 660-02-02 (093) 660-02-02
(095) 329-99-00 (095) 329-99-00
Графік роботи Call-центру
Пн.-Пт. 08.00-18.00
Сб.-Нд. 10.00-17.00
Увага! У зв'язку з нестабільністю курсу валют ціни уточнюйте.
  УкраинскийRussian

Котли електричні

Запитуйте у менеджера
Наявність: Предзаказ
Особливості: Може бути самостійним джерелом тепла або працювати спільно з іншими котлами як резервне джерело Швидко реагує на зміну температури, використовуючи 6-ти ступінчасту систему регулювання потужності, забезпечує значну економію електроенергії Вузол потужності складаєть..
Запитуйте у менеджера
Наявність: Предзаказ
Електричний настінний котел:   -Можливість підключення до 220 В (6 кВт, 9 кВт) -Розширювальний бак -Плавне Модуляція з рівномірним навантаженням на ТЕНи   Опис:   -Настінний опалювальний електричний котел -Сучасний дизайн (в стилі настінного газо..
Запитуйте у менеджера
Наявність: Предзаказ
Електрокотли серії «квартирний» опалюють приміщення площею від 30 до 60 м2. Виробляються потужністю від 3 до 6 кВт. Є зручним варіантом для установки та обігріву житлових приміщень, використовуються для закритих опалювальних систем. Електричні коли Титан-квартирний мають невеликі габаритні розмір..
Запитуйте у менеджера
Наявність: Нет в наличии
Котли електричні серії «міні» опалюють приміщення площею від 30 до 150 м2. Виробляються потужністю від 3 до 15 кВт, нагрівальним елементом в котлах служать ТЕНи (трубчасті електричні нагрівачі) з нержавіючої сталі. Котли серії «міні» - це зручний варіант для установки в квартирах, приватних будин..
Запитуйте у менеджера
Наявність: Нет в наличии
Електричні котли можуть встановлюватися як в нові, так і в існуючих системах опалення разом із раніше встановленими нагрівальними приладами, що діють паралельно. Автоматика дозволяє підтримувати необхідну температуру і регулювати витрати електроенергії відносно до опалювальної площі приміщення. П..
Запитуйте у менеджера
Наявність: Предзаказ
Модель включає в себе: Трьохступінчасті регулятор та індикатор температури Кран Маєвського Обмежувач температури з сигналізацією Ціркуляціоннний насос Потужність, кВт 3 4,5 6 4,5 6 9 ..

Електричний котел, призначення

 

Електричні котли використовують для опалення квартир і приватних будинків. Вони можуть застосовуватися як єдиний вид опалення в будинку, а також в зв'язці з іншим (наприклад з газовим або твердопаливним котлом).

 

Принцип роботи та переваги

Електрокотел має досить простий і зрозумілий принципом роботи. Розглянемо його докладніше:

  • Вбудований в корпус котла ТЕН нагрівається під впливом проходить через нього електричного струму;
  • Тепло від Тена передається на теплоносій (як правило, вода), який подається в систему опалення за допомогою циркуляційного насоса;
  • Теплоносій, циркулюючи по системі опалення, нагріває приміщення до необхідної температури.

Електричні котли купують через їх високих споживчих якостей, а саме:

  • легка інсталяція в опалювальну систему, яка працює на іншому виді палива;
  • немає потреби в окремому приміщенні для зберігання палива;
  • не вимагає постійного обслуговування;
  • практично безшумна робота;
  • агрегат дуже компактний і не забирає багато корисної площі приміщення;
  • відсутні шкідливі викиди, так як не має продуктів горіння;
  • невисока вартість і надійна довговічна робота.

Сучасні моделі електрокотлів мають автоматичні системи, які підтримують в приміщенні постійну температуру. Крім того, автоматичне регулювання дозволяє істотно економити на витратах. Для зручності управління, деякі агрегати мають дистанційний пульт управління, що ще більше підвищує зручність їх експлуатації.

 

Як вибрати котел?

Перед покупкою електричного агрегату Вам необхідно розрахувати необхідну його потужність. Як правило, користуються таким способом: для опалення 10 м² необхідно приблизно 1 кВт (при висоті стель в 2,5 м). Ця формула орієнтовна, без урахування товщини стін, матеріалів обробки приміщення, його утеплення, кількості вікон і інших непрямих факторів.

Після того, як визначилися з вибором потужності котла, дізнайтеся, які вимоги вказані технічні характеристики товару для електромережі. Як приклад типова градація потужності електричного котла і необхідного напруги.

Потужність, кВт

3

4,5

6

7

9

12

15

Напруга, В

220

220

220

220

380

380

380

Табл. 1. Необхідна потужність до напруги мережі

В Таблиці 2. наведено розрахунок необхідної потужності електрокотла від площі приміщення для нашого клімату.

Площа, м²

Потужність електрокотла, кВт

від 60 до 199

до 25

від 200 до 299

від 25 до 35

від 300 до 499

від 35 до 60

від 500 до 1200

від 60 до 100

Табл. 2. Розрахунок потужності котла від площі приміщення

Для отримання повної інформації по продукції та розрахунку необхідної потужності - телефонуйте нам. Наші співробітники із задоволенням допоможуть Вам визначитися з вибором!

В інтернет магазині uman-market.com.ua Ви можете вибрати і купити електричні котли будь-якої потужності. Наші представництва розташовані в таких містах, як: Монастирище Бершадь, Гайсин, Умань, Гайворон, Тальне, Кіровоград, Новоархангельськ, Жашків. Здійснюємо доставку по всій Україні!

Наші офіси: Умань, Гайсин, Гайворон, Тальне, Бершадь, Кіровоград(Кропивницький), Монастирище, Жашків, Новоархангельськ