(093) 660-02-02 (067) 518-08-01
(093) 660-02-02 (093) 660-02-02
(095) 329-99-00 (095) 329-99-00
Графік роботи Call-центру
Пн.-Пт. 08.00-18.00
Сб.-Нд. 10.00-17.00
Увага! У зв'язку з нестабільністю курсу валют ціни уточнюйте.
  УкраинскийRussian

Котли газові

Запитуйте у менеджера
Наявність: Предзаказ
Котел MAIN Four Нова цифрова панель управління з широким рідкокристалічним дисплеєм і кнопковим управлінням робить перевірку роботи котла легкої: ясні і прості символи дозволяють показувати всі несправності системи. Газова система • Безперервна електронна модуляція полум'я в режимах опалення і ГВ..
Запитуйте у менеджера
Наявність: Предзаказ
Котли серії CIAO призначені для опалення і гарячого водопостачання. Котли CIAO випускаються двох типів: із закритою (CIAO C.S.I.N) і відкритої (CIAO C.A.I.N) камерою згоряння. Завдяки невеликим габаритам і гарному співвідношенню ціна / якість, котли CIAO широко використовуються в багатоповерхових..
Тип камери згоряння Відкрита: CIAO 24 CAI (дим) Закрита: CIAO 24 CSI (б/дим) 
Запитуйте у менеджера
Наявність: Предзаказ
Котли призначені для опалення індивідуальних житлових будинків, будівель комунально-побутового призначення, обладнуються системою водяного опалення з примусовою і природною циркуляцією теплоносія. Саме те, що теплообмінник оригінальної конструкції забезпечує max тепловіддачу, робочий тиск станови..
Запитуйте у менеджера
Наявність: Предзаказ
Вид   CF (дим) FF (б / дим) Виробник Ariston  Ariston  Тип   Котел газовий стандартний Котел газовий стандартний Кількість к..
Тип камери згоряння 24 FF (б/дим), 24 CF (дим) 
Запитуйте у менеджера
Наявність: Предзаказ
Основні характеристики   EGIS Plus 24 CF EGIS Plus 24 FF Тип двоконтурний (опалення та нагрів) двоконтурний (опалення та нагрів) Джерело енергії газ ..
Тип камери згоряння Ariston EGIS Plus 24 CF, Ariston EGIS Plus 24 FF 
Запитуйте у менеджера
Наявність: Предзаказ
BAXI ECO COMPACT 24 Fi - двоконтурний стандартний газовий котел із закритою камерою згоряння (турбо). Потужність пристрою становить 24 кВт, чого вистачає для обігріву приміщень з площею до 200 м2 і нагрівання води в проміжку від 30 до 85 градусів. ККД відзначений на 90,5% з максимальною витратою ..
Запитуйте у менеджера
Наявність: Предзаказ
Baxi ECO FOUR 240 Fi - компактний двоконтурний газовий котел настінного типу, забезпечений зручним ЖК-дисплеєм, роздільними теплообмінниками та закритою камерою згоряння. Купуючи даний пристрій, користувачі зможуть вирішити одночасно дві задачі: опалити приміщення площею до 240 кв.м, нагріти вели..

Газовий котел, принцип роботи

 

Газовий котел застосовують для обігріву житлових і виробничих приміщень. Принцип роботи полягає в тому, що пальник передає теплову енергію через теплообмінник носію (як правило, воді). Нагріта вода розподіляє тепло по трубах системи опалення. Як правило, сучасні агрегати мають терморегулятори, які контролюють роботу пальника, включаючи і вимикаючи її, для підтримки постійної температури.

 

Види і властивості агрегатів

Газові котли представлені в широкому асортименті. Їх цінують за безпеку, економічність і екологічність. Розглянемо різновиди агрегатів за способом монтажу, функціональним особливостям і типу камери згоряння.

Газові котли в залежності від способу монтажу бувають:

 • Настінні. Їх купують, як правило, для обігріву будинку, площа яких не перевищує 350 м2. Вони мають порівняно невелику вартість і досить економічні;
 • Підлогові. Мають потужність більше 32 кВт, що дозволяє використовувати їх у великих приміщеннях. Існують також побутові котли потужністю від 10 кВт для обігріву приміщень від 80 м. КВ.
 • За функціональним можливостям пристрою даної групи бувають:
 • Одноконтурні. Застосовуються тільки для обігріву будівлі;
 • Двоконтурні. Крім безпосередньо обігріву кімнат, відбувається нагрівання води для господарських потреб.

Тип камери згоряння може бути:

 • Відкритий. Подача повітря здійснюється з приміщення, де встановлено агрегат. Відведення відпрацьованих газів відбувається через димохід або парапет, якщо котел напольний;
 • Закритий. У закритій камері повітря подається по двухконтурной трубі, яка виводиться назовні. Подача повітря здійснюється по зовнішньому контуру, а видалення відпрацьованого матеріалу - по внутрішньому.

Конденсаційні котли:

Не так давно на ринку з'явився новий вид газових котлів - це так звані конденсаційні котли. Називаються вони так завдяки своїй спроможності забирати з продуктів згорання «приховану» теплоту, яка виходить шляхом конденсації водяної пари, які в них є. Їх застосування дозволяє досягати ККД в 107-109%.

Переваги газових котлів:

 • Високий ККД на рівні 93% .;
 • При своїх невеликих габаритах можуть видавати потужність до 125 кВт, що дозволяє обігрівати досить велике приміщення;
 • Існує можливість створювати каскадні установки, використовуючи кілька котлів;
 • Безперебійна робота, яка потребує постійного втручання людини.

Безпека. Сучасні газові котли цінують за їх безпеку. Вони мають кілька ступенів захисту, що попереджає витік газу або перегрів системи, а саме:

 • Регулятор відключає роботу пальника, якщо подача газу припиняється;
 • Якщо в системі знижується тиск до критичного рівня, відключається його подача;
 • Клапан подачі пального закривається, якщо відключається електроенергія;
 • Автоматична підтримка температурного режиму в будинку, за рахунок включення / відключення пристрою. Таким чином, підтримується встановлений користувачем температурний режим.

Газовий котел від uman-market.com.ua

 

Наша компанія займається продажем газових котлів. Щоб вибрати і купити газовий котел скористайтесь каталогом на сайті або відвідайте наше представництво в Монастирище, Гайвороні, Умані, Бершаді, Кіровограді, Гайсині, Тальному, Новоархангельську, Жашкові. Телефонуйте нам для отримання повної інформації по товарах і цінах!

Наші офіси: Умань, Гайсин, Гайворон, Тальне, Бершадь, Кіровоград(Кропивницький), Монастирище, Жашків, Новоархангельськ