(093) 660-02-02 (067) 518-08-01
(093) 660-02-02 (093) 660-02-02
(095) 329-99-00 (095) 329-99-00
Графік роботи Call-центру
Пн.-Пт. 08.00-18.00
Сб.-Нд. 10.00-17.00
Увага! У зв'язку з нестабільністю курсу валют ціни уточнюйте.
  УкраинскийRussian

Пластикові вікна

3 260.00 грн.
Наявність: На складі
Для прикладу вам представлено прорахунок балконного блоку WDS 400 двері : шириною 700 мм і висотою 2000 мм; вікно (глухе): шириною 1000 мм і висотою 1400 мм. Монтажна ширина профіля 60 мм, кількість камер - 4 шт, є варіація профільної системи і склопакету.Якщо вас цікавлять інші розміри, параметр..
2 360.00 грн.
Наявність: На складі
Для прикладу вам представлено прорахунок вікна WDS 400 шириною1300 мм і висотою 1400 мм. Вікно розділено імпостом, одна стулка якого поворотно-відкидна. Монтажна ширина профіля 60 мм, кількість камер - 4 шт, є варіація профільної системи і склопакету. У прорахунок включено москітну сітку і віконн..
3 288.00 грн.
Наявність: На складі
Для прикладу вам представлено прорахунок вікна WDS 400 шириною2100 мм і висотою 1400 мм. Вікно розділено двома імпостами, одна стулка якого поворотно-відкидна. Монтажна ширина профіля 60 мм, кількість камер - 4 шт, є варіація профільної системи і склопакету. У прорахунок включено москітну сітку і..

    Вікно — це елемент стінової конструкції, призначений для зв'язування внутрішнього простору в будівлі з навколишнім світом, природного освітлення приміщень, їхньої вентиляції, захисту від атмосферних і шумових дій.  Але і через віконні пройоми відбуваються основні втрати тепла з приміщення, причиною того є нещільність віконних стиків та пересохлі рами, ми «опалюємо вулицю».

    Ми рекомендуємо вікна виготовлені з ПВХ, тому що вони:  практичні, функціональні,  довговічні,  а також мають різноманітні дизайнерські рішення (від форми до кольору).

    Якщо ви вирішили встановити пластикове вікно – то наші поради допоможуть у виборі. Насамперед вам потрібно знати з чого складається саме вікно:

    При виборі вікон саме перше на що потрібно звернути увагу  - профіль.

    При виборі профілю – враховуйте у якій кліматичній зоні ви живете. Кількість камер в профілі, тобто його монтажна ширина,  впливає на теплозберігаючі і енергозберігаючі  характеристики вікон. Для кліматичних зон України ми рекомендуємо використовувати 4-х та більше камерні профільні системи.

    Наступним критерієм для вибору вашого вікна є склопакет. Склопакет -  основна світло-прозора конструкція будівельного призначення, яка складається з двох і більше стекол, які герметично з’єднанні  по контуру  і розділені між собою камерою, яка заповнена повітрям чи інертним газом.

    На ринку широко розповсюджені енергозберігаючі склопакети. Що ж таке енергозберігаючий склопакет? Енергозберігаючий склопакет – це склопакет, на внутрішню сторону якого нанесено спеціальне напилення іонів срібла та ін.металів (і-покриття). Такий склопакет має меншу теплопровідність ніж пакет зі звичайним склом.

        Для вас також важливо знати що:

  • чим менша теплопровідність вікна, тим краще;
  • газонаповнені  склопакети мають меншу теплопровідність , ніж склопакети без газу;
  • чим ширша дистанційна рамка(відстань між стеклами), тим меншу теплопровідність має склопакет;
  • товщина скла впливає на максимально допустимі розміри готового виробу.

    Досить важливим вибором є колір  і форма самого вікна.

    Вікно можна вибрати як звичайне біле, так і ламіноване в кольорі (ламінація буває зовнішня, внутрішня і двобічна).

    Слід  також  визначитись з типом відкривання вашого вікна. Найчастіше вибирають:

Ми допоможемо втілити у життя будь-які ваші дизайнерські рішення!

 

 

Наші офіси: Умань, Гайсин, Гайворон, Тальне, Бершадь, Кіровоград(Кропивницький), Монастирище, Жашків, Новоархангельськ