(093) 660-02-02 (067) 518-08-01
(093) 660-02-02 (093) 660-02-02
(095) 329-99-00 (095) 329-99-00
Графік роботи Call-центру
Пн.-Пт. 08.00-18.00
Сб.-Нд. 10.00-17.00
Увага! У зв'язку з нестабільністю курсу валют ціни уточнюйте.
  УкраинскийRussian

Відкатні ворота

Запитуйте у менеджера
Наявність: На складі
Широкий асортимент в'їзних воріт з нової серії ADS400 допоможе вибрати споживачеві кращу конструкцію воріт, враховуючи свої побажання і можливості. Відкатні ворота мають ряд переваг. Всі деталі виготовляються на виробництві групи компаній «АЛЮТЕХ», дотримуючись стандартів і високотехнологічних ви..
Запитуйте у менеджера
Наявність: На складі
Сендвіч-панелі, облицьовані із зовнішнього боку алюмінієвими профілями - це сучасні зсувні ворота Premium-класу. Стильний дизайн добре з'єднується з високоякісними матеріалами для облицювання воріт, підвищуючи тим самим їх опірність зламу, і за допомогою інноваціоннного методу нанесення покриття,..
Запитуйте у менеджера
Наявність: На складі
Займаючи мінімальний простір на присадибній ділянці, зсувні ворота DoorHan, дуже зручні у використанні. Полотно воріт при відкритті рухається по роликовим опорам, переміщаючись в бік впродоль внутрішньої сторони огорожі, організовуючи, таким чином, проїзд для автотранспорту. Такий механізм дуже в..
Запитуйте у менеджера
Наявність: На складі
Дві стулки розкривних воріт, відкриваються всередину або назовні присадибної території. Це найбільш популярний спосіб розкриття дверей, який прийшов до нас із глибини століть. Це найкраща альтернатива в тих випадках, коли технічні умови не дозволяють встановити зсувну конструкцію воріт. ..
Запитуйте у менеджера
Наявність: На складі
Сендвіч-панелі, облицьовані із зовнішнього боку алюмінієвими профілями - це сучасні розпашні ворота Premium-класса.Стільний дизайн добре з'єднується з високоякісними матеріалами для облицювання воріт, підвищуючи тим самим їх зломостійкість, і за допомогою особливого методу нанесення покриття, зах..
Наші офіси: Умань, Гайсин, Гайворон, Тальне, Бершадь, Кіровоград(Кропивницький), Монастирище, Жашків, Новоархангельськ